JBG

REGAŁY CHŁODNICZE JBG.

 


ico REGAŁ CHŁODNICZY RDT

 

LADY CUKIERNICZE JBG.

 


ico LADA CUKIERNICZA LDE

 

Masz dobre ceny i konkurencyjne towary? Zadbaj o ich najlepszą prezentację i urządź swój butik w ergonomiczny sposób, przychylny dla Twoich odbiorców.

Całościowe wyposażenie sklepowe dla sklepów spożywczych, butików,  małych sklepów, punktów sprzedaży, meble sklepowe do sklepów  sportowych, konfekcyjnych, galanteryjnych,  drogeryjnych, AGD oraz sklepów wielobranżowych.

Szukasz wypróbowanego i pewnego sprzętu chłodniczego? Zapoznaj się z naszą szeroką ofertą w ramach której dostępny jest sprzęt chłodniczy: regały chłodnicze, lady chłodnicze, szafy mroźnicze, lady mroźnicze najwyższej jakości za każdym razem w interesującej cenie.
Gwarantujemy szeroki wybór wyposażenia sklepów, współdziałamy z wiodącymi producentami z Polski i całej Europy.
Dziesiątki sklepów o różnorakich powierzchniach w całej Polsce korzysta już  z złożonego przez nas wyposażaenia sklepu. Spójrz na nasze zrealizowane zamówienia w dziale Realizacje i zapoznaj się z naszymi referencjami.

To właśnie wieloletnie doświadczenie oraz kontakty handlowe z partnerami (w główniej mierze zagranicznymi) powoduje że oferujemy sprzęt najwyższej jakości pochodzący od pierwszorzędnych dostawców: Arneg, Cefla, JBG, Norpe, SIFA, Tegometall, Intrac.
Kolejnym atutem na rzecz BWA jest kompleksowość oferty w skład której wchodzą: regały sklepowe, lady i ragały chłodnicze, regały oraz wyspy mroźnicze a także boksy kasowe oraz dodatkowe wyposażnie czyli wózki, koszyki i systemy prowadzenia klienta.

Wymogi takie jak rzetelność, profesjonalizm, terminowość w realizowaniu dostaw, które stawia przed firmami rynek w BWA poszerzają jeszcze o najlepsze rozwiązania technologiczne, wysoką jakość wykonania i funkcjonalność. Dzięki szerokiej ofercie możliwe jest zachowanie cen na poziomie zadowalającym klientów. Istotą firmy jest kompleksowość -  rozpoczynając od fachowego doradztwa, poprzez projekt, sprzedaż, dostawę, montaż oraz serwis.
Wybierając naszą propozycję otrzymujesz gwarancję najwyższej jakości za dogodną cenę.

tagi: wyposażenie sklepów, wyposażenie, meble, sklepowe, regały, lady, szafy, chłodnicze, mroźnicze, urządzenia chłodnicze, chłodnictwo, market, sklep, boks, boksy kasowe, kosze, wózki sklepowe, systemy prowadzenia klienta, leasing